| Dobros a întrebat:

Salut.
Stie cineva anime gen Date a Live, Golden Time sau Sword Art Online?
Sau niste desene gen romantism? Nu ma deranjeaza daca mai e si SF sau Drama.

6 răspunsuri:
| i0oOoOo0 a răspuns:

Incearca :
Btooom!
Campione
Sukite ii nayo

| Dobros explică (pentru i0oOoOo0):

Pe btoom si sujite le-am incercat deja.mi sau parut awesome
O sa incerc si campione.

| i0oOoOo0 a răspuns:

Elfen lied ^_^ e cam cu mult sange da na :p mie mi-a placut

| Dobros explică (pentru i0oOoOo0):

Lam vazut deja. era destul de mult sange dar nu a fost o problema..In final s-a dovedit a fi un anime bun.

| Anna_Cristea_2000 a răspuns:

Incearca romeo x juliet...

| Coman_Cristi_1997 a răspuns:

Gen Date a Live avem Highschool DxD toate 3 sezoanele e votat cel mai bun anime ecchi harem comedy, mai este To Love-Ru toate 3 sezoanele este anuntat ca va aparea si un sezon 4, Hyakka ryourans 2 sezoane, Trinity Seven 1 sezon este anuntat si al doilea, Strike the blood 1 sezon, cam astea ar fi cele mai bune.