| MissIndependent a întrebat:

stie cineva sa imi spuna cum le cheama pe toate fetele de la pussycat dolls? pls

Răspuns Câştigător
| LoveJames a răspuns:

Din trupa Pussycat Dolls au mai facut parte: Carmen Electra, Chelsea Rafanan, Cyia Batten, Erika Le, Staci Flood, Kasey Campbell, Lindsley Allen, Kaya Jones, Rachel Sterling, Nadine Ellis, Rebecca Pickering, Kiva Dawson, Erica Gudis, Christina Applegate, Asia Nitollano

13 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Nicole Scherzinger, Melody Thornton, Ashley Roberts, Jessica Sutta, Kimberly Wyatt și Carmit Bachar.

| Georgiana_1584 a răspuns:

Pe blonda cu parul lung -ashley roberts
pe blonda cu parul scurt -kimberly wyatt
pe roscara -carmit bachar
pe negresa -melody thorthon
pe bruneta -jessica sutta
pe pussy cat dolls -nicole

| Stefania3001 a răspuns:

Nicole Scherzinger, Melody Thornton, Ashley Roberts, Jessica Sutta, Kimberly Wyatt şi Carmit Bachar.
Funda?

| Tzuc a răspuns:

Nicole Scherzinger, Melody Thornton, Ashley Roberts, Jessica Sutta, Kimberly Wyatt și Carmit Bacharhappy fundita?big grin

| doriiy a răspuns:

Pe blonda cu parul lung-ashley roberts pe blonda cu parul scurt-kimberly wyatt pe roscara-carmit bachar pe negresa-melody thorthon pe bruneta-jessica sutta pe pussy cat dolls-nicole

| pixieroxx a răspuns:

Pai, Nicole Scherzinger, Melody Thornton, Ashley Roberts, Carmit Bachar, Jessica Sutta si Kimberly Wyatt. sper ca am scris corectbig grin

| Sofia07 a răspuns:

Nicole Scherzinger, Melody Thornton, Ashley Roberts, Jessica Sutta, Kimberly Wyatt şi Carmit Bachar.

| ingerash_1981 a răspuns:

Nicole scherzinger
Melody Thornton
Ashley Roberts
Jessica Sutta
Kimberly Wyatt
Carmit Bachar

funda?smugbig grin

| MissIndependent explică:

DarinaLone atunci de ce canta? rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor ca danseaza? laughing

| DarinaLove a răspuns:

1.la fel ca AliaLight
2. ele sunt o trupa de dans, nu de muzica tongue, prima data au fost streaptese

| ozi a răspuns:

Ashley Roberts
Kimberly Wyatt
Jessica Sutta
Nicole Scherzinger
Melody Thornton

| mast3r001 a răspuns:

Le gasesti aici http://www.the-pussycat-dolls.org/
dai in jos pagina si sunt toate :):)