| beneamin a întrebat:

Salut sun a 9 la profil Mate Info cu intensiv Engleza fara Bilingv
imi puteti spune cate ore voi face din fiecare materie va rog

Răspuns Câştigător
| Maddieeee a răspuns:

Faci 2 ore de info si 2 de tic, 4 ore mate, 4 romana, 3 engleza, 1 optional engleza ( engleza mai mult cu scrisori si din astea ), 2 franceza/germana, 3 ore fizica, 2 chimie, 2 biologie, 1 logica, 1 istorie, 1 geografie, 1 religie, 1 sport, 1 dirigentie si desen si muzica 1 sapt desen si una muzica. adica o data la 2 sapt, noi asa faceam whistling baftaaaaa :* si eu sunt la acelasi profil, am trecut a 10 :3

4 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

De fapt nu e cum zice Maddieeee, Ai 3 tic, 1 info, 5 mate, 4-5 romana, 2 engleza, 2 franceza, 3 fizica, 2 chimie, 2 biologie, 1 logica, 1 istorie, 1 geografie, 1 religie, 1-2 sport, 1 dirientie, 1 muzica, 1 desen

| Maddieeee a răspuns (pentru Darkus):

Ba asa este, cum am zis eu. :** Anu' trecut am fost a 9 la mate-info engleza si alea au fost toate orele pe care le'am facut.

| Darkus a răspuns (pentru Maddieeee):

_Nu sunt la fel in fiecare an, inteligento

| Maddieeee a răspuns (pentru Darkus):

Nu credddddddddddddddddddddddddddd. Asa e de cand lumea. N'o fi schimbat acum. Nu mai vorbi prostii, inteligentule!