| Eratostene a întrebat:

Salut.Sunt baiat si am 17 ani.Duminica seara am racit si de duminica de la pranz nu am mai fumat deloc. Aveam obiceiul sa fumez undeva la 5-7 tigari pe zi.Acum mi-au aparut simptomele de sevraj nicotinic cu dureri de cap si agitatie.Ce sa fac? Vreau sa le las manca-le-ar cainii de tigari

4 răspunsuri:
| Ariannna a răspuns:

Impune-ți să nu fumezi și gândește pozitiv, simptomele de sevraj vor trece.Ronțăie ceva când ai poftă de țigară, that s the point

| Fatamuntilor a răspuns:

Bravo,ma bucur sa te vad asa de determinat
Sora mea cand s-a lasat de fumat le-a pus la indemana, dar a pus un biletel pe pachet NU PUNE MANA! si a ascultat indemnul!

| aXy99 a răspuns:

Abtine-te, ia un plasture daca nu poti...

| Radu284 a răspuns:

Ia niste guma cu nicotina.