| AlexSadik a întrebat:

sunt baiat si am vazut ca acum este la moda sa te pensezi sau macar sa le dau o forma, este corect? comentati si daca da cum sa ma pensez singur? habar nu am este prima data cand imi pun intrebarea SFATURI!

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer la băieţi chestia cu datul formei mă cam depăşeşte. Mi se pare normal să se îndepărtez firele care dau un aspect neplăcut. Dar dacă tu vrei să le dai o formă eşti liber s-o faci. S-ar putea să-ţi iasă rău aşa că mai bine nu. Dar e alegerea ta. Pentru un pensat corect dă o căutare google. Baftă!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sincer eu ti-as recomanda sa nu o faci.Adica ori le dai o forma si te duci la un salon ca acasa singur mai mult ca sigur te nenorocesti ori le lasi asa.Doar nu o sa tragi 3 fire si o se le lasi asa.Mai bine du-te la un salon. Sper ca nu ai si tu perceptia ca doar femeile se duc la salonwaiting

| Ana_1799 a răspuns:

Frate...nu e nimic daca te pensezi da uitate si u pe net cam ce forma ai u si ce se potrivestetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ca baiat ma pensez smug in fine am schimbat vreo 3 forme la sprancene ca nu imi ieseau egale... dar in cele din urma ultima forma mi-a iesit egala, si acum pensez doar firele de pe langa si cele aiurea care cresc. o sa fie multi invidiosi pe tine si o sa iti spuna ca ce esti femeie. dar iti spun ca ei nu stiu sa faca si le e ciuda...