| rap4us a întrebat:

Salut sunt baiat si in iunie fac 15 ani si cu ocazia asta as vrea sa imi fac gaura in urechea stanga ca sa imi pun cercel. Imi puteti spune si mie un loc unde imi pot face? Si nu, nu imi fac acasa.

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

De obicei, orice salon de tatuaje face si piercing-uri, deci ai putea sa incerci la unul din orasul tau.

| Cristi_Cryss_1997 a răspuns:

Poti sa iti dai la un salon sau unde se vinde bijuterii acolo s-ar putea sa iti dea gaurawinking eu am dat doar 10 lei sa imi bag in ureche happy funda? big grin