| Bya4U a întrebat:

Sunt cam confuza in legatura cu un baiat si as dori sfaturile voastre. Imi place foarte mult un baiat, dar nu stiu daca lui ii place de mine. Intr-o zi, era ziua unui prieten si el era invitat de asemenea. In acea seara a inceput sa flirteze deodata cu mine, iar dupa ce ma condus acasa m-a sarutat. Eram foarte fericita, dar problema este ca in saptamana urmatoare nu ma mai bagat in seama. Dar dupa exact o saptamana ne-am intalnit din nou pe drum, am purtat o conversatie banala, dupa care m-a sarutat din nou si mi-a spus: "Noapte buna!". Sunt foarte confuza, nu stiu ce sa cred, desi cea mai buna prietena a mea imi spune mereu ca lui ii place de mine. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| manutza11 a răspuns:

Intreaba-l daca te place pune o colega sa-l intrebe. O sa mearga ai sa vezi big grin