| ziggs a întrebat:

Salut,sunt clasa a VIII-a si azi am luat dintr-o prostie, un 3 la muzica...colegul meu de banca ma tot sacaia la cap, si la un moment dat am raspuns si eu la jocurile lui, iar doamna profesoara de muzica ne-a vazut si ne-a scos in fata clasei la ascultare...bineinteles ca eu nu am nici o treaba cu muzica,nici nu prea ma intereseaza, deoarece doamna profeseoara ne da note bune pe niste banalitati, asa ca nu imi bat capul cu aceasta materie.Deci am reusit sa i-au un 3 si voiam sa va cer parerea,ce credeti,daca o sa ma duc urmatoarea ora la muzica la doamna profesoara si o sa imi cer scuze pentru nesimtirea de ora trecuta, am sa ii spun ca chiar nu am nevoie de o lectie de genul acesta acest an si am nevoie de medie buna, si am sa o rog daca ma poate asculta si din 3 sa faca un 8, credeti ca o sa mearga, avand in vedere ca este genul acela de profesoara buna la suflet, dar de care isi bate toata lumea joc si reactioneaza urat sad?

Răspuns Câştigător
| StroMb a răspuns:

Daca iti ceri scuze e foarte frumos din partea ta iar doamna profesoara va tine cont, nu cred ca va dori sa faca din 3 un 8 insa langa 3 ala mai merg note stai linisit frate e doar un 3 e doar o cifra scrisa pe o foaie laughing, cand eram in a 8-a am luat si 1 la engleza pentru copiat si ce era de facut sa ma duc cu ghifeciul de flori si cafea la profesoara? laughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita sa incerci, s-ar putea sa fie impresionata happy
Daca nu, iti va spune cel putin ca te mai asculta de cateva ori ca sa iti maresti media. Cu 4 de 10 iti iese 9.
Bafta!