| Alexandruuuuu04 a întrebat:

Salut,sunt din Bucuresti si am intrat la un liceu pe nume Octav Onicescu, cu media 7, 88 si vreau sa ma mut deoarece invat dupa-amiaza si eu vreau sa invat de dimineata. Daca stiti un liceu din Bucuresti privat sau normal care se invata dimineata cu aproximativ media mea va rog sa imi scrieti, am nevoie urgent.(in afara de Mihai Viteazu si Constantin Brancoveanu)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce au astea doua? Sunt cele mai rele la care te-ai gandit?