| Mihai_Danuț_2001 a întrebat:

Sunt din Târgoviște si sunt clasa 8. Pana acum nu am început deloc pregătirea la matematica si sunt in disperare de profesori. Mi-aș dorii sa imi Spuneti un profesor bun se matematica pentru ca vreau si eu sa promovez in evaluarea naționala cu un 8...am auzit de câțiva profesorii, dar vreau sa imi Spuneti si voi punctul de vedere. happy OFER FUNDA PENTRU RĂSPUNSUL CEL MAI BUN

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Poti apela la profesorul tau de matematica. Trebuie sa vina o data mama/tatal tau la scoala, sa vorbeasca cu el/ea si asa in week-end sau rareori si in timpul saptamanii sa faceti pregatire. Oricum iti dau un mic sfat, evaluarea nationala o sa fie neasteptat de usoara happy Si daca tot faci pregatire, poti sa face mai mult la geometrie pentru ca primele subiecte sunt de algebra si sunt super simple, la geometrie(fiind subiectul 3) e putintel mai complicat.

1 răspuns:
| BiancaT17 a răspuns:

Iuliana Bajdechi(cred ca asa are Facebook-ul).A fost profa mea in generala, foarte buna.Dar preda in afara orasului, nu stiu cat timp are.Bafta!