| Alin_Balan_2001 a întrebat:

Sunt elev am 16 ani si locuiesc in Bacau as vrea sa ma angajez sa nu mai depind asa mult de parinti...
Ati putea sa-mi spuneti unde as putea sa ma angajez? ...Sau daca stiti unde m.ar angaja la varsta mea...

Răspuns Câştigător
| denisamihaela a răspuns:

Poti sa te angajați ca distribuitor de pliante, poti lucra ca ospatar la un restaurant/cafenea, intr-un magazin dintr-un mall la Zara, H&M ca si consilier vanzari sau casier. Poti de asemenea sa te angajezi la un call center ( asta ar prezenta un avantaj daca stii o limba straina). La un KFC, MCDONALD'S poti sa te angajezi, sunt foarte multe oportunități la varsta ta si ai si program de maxim 6 ore pe zi.

1 răspuns: