| BeYourSelf7 a întrebat:

Salut, sunt in clasa a 10a si dupa liceu vreau sa dau la Academia de politie. Imi puteti spune cateva informatii esentiale? Ca de exemplu: daca am ochelari sau aparat dentar. poate fi asta o problema?

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Esti clasa a 10 a, pana la terminarea liceului vei fi brici. cu ochelarii nu stiu ce sa zic..acolo trebuie sa fii perfect. cand am zis perfect ma refeream la niciun defect. fara tatuaje, cicatrici, (la vedere) inaltimea potrivita, greutate, intreg la cap(psiho il dai o zi intreaga, o zi intreaga te chinuie aia acolo), crede-ma ca se intra mai greu in politie decat in parlament. eu voiam sa dau la campina si mi-au cerut 10 de euro. erau si 7 pe un loc in. 2006-2007. tu trage numa si fa mult sport. pune-te sa inveti gramatica limbii romane si istoria

| BeYourSelf7 explică (pentru DNSK):

Am vreo 65-70kg si 1.81 inaltime..La cap eu zic ca-s destul de "dezghetat"..adica na..de pa la 14 am inceput sa gandesc altfel..sa fiu chibzuit la bani, sa fac diferenta intre ce e bine si rau. tatuaje n-am, cicatrici nici atat..Cu romana imi place..am 10 pe linie..istorie la fel. Engleza la fel.dar am probleme cu dantura..adica mi-a crescut un canin peste un incisiv lateral..si l-a impins in spate, iar caninu' este in fata..am auzit un coleg de camera(stau la camin) ca trebuie sa am dantura perfecta.iar cu ochii am probleme de mai mult timp..prin clasa a 5a am facut un control la ochi si vedeam perfect..si mi-a dat aia ochelari si mi-a stricat toata vederea

| DNSK a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Mai e timp pentru corectura. deci pune-te pe treaba