| Cenume69 a întrebat:

Salut,sunt major si urmez cursuri de zi, la liceu am facut 18 ani in martie,am specificat si la liceu pentru dosarul de alocatie, de 2 sau 3 ori,am sunat si la ei,dar in zadar nu am primit nimic, din ce am inteles alocatiile pe luna aceasta au intrat stie cineva ce e de facut? Totusi sunt peste 1500 de lei, mersi.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mergi cu unul din parinti la secretariat.

| Cenume69 explică (pentru dullcat):

Degeaba,sunt major ar trebui sa ma ia in considerare, am vorbit de 2 sau 3 ori, si mi au spus ca luna aceasta intra dar n am primit nimic/: