| Nibichan a întrebat:

Salut sunt una din persoanele alea care se uita la anime, si as vrea sa va rog daca cititi aceasta intrebare si va uitati deasemena nu ati vrea sa vorbim despre anime sau manga?, pe mine aproape toata lumea ma face ciudata pentru ca ma uit dar ma rog cum vreti voi. Fara raspunsri rautacioase va rog.

5 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Nu esti ciudat si eu ma uit la anime si cunosc pe unu de la liceu termina se uita la naruto

| Nibichan explică (pentru Hexiled):

Sunt fata happy

| Hexiled a răspuns (pentru Nibichan):

Nu i nimic cei ciudat la asta cu toti ne-am uitat la desene si ne mai uitam si tata se mai iuta funda?

| Charmant a răspuns:

Iuui baga skypeul asta :lordsantaclaus daca vrei facem schimb de animeuri apoi le discutambig grin

| Nibichan explică (pentru Charmant):

Ce zici de facebook