| Adrian1555 a întrebat:

Salut, tocmai ce am dat sala pe Bucuresti si am luat, doar ca n-am putut sa ma programez la traseu din cauza ca in 10 zile imi expira buletinul, din ce am inteles dupa ce il refac ma intorc sa ma programez pentru traseu, doar ca nu am primit nicio foaie cum ca am luat sala, doar am terminat testul pe calculator si salut, asa e procedura?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Du-te acolo unde ai dat sala și întreabă.

| PisicutaPisy14 a răspuns:

Cand ai dat sala, după ce ai terminat, nu te-ai oprit la doamna care stătea acolo sa-ti scrie in dosar?

| PisicutaPisy14 a răspuns:

Ar fi trebuit să-ți apara pe calculator, datele in care poti sa-ti alegi sa dai orașul. Nu stiu cat conteaza ca iti expira buletinul.
Te duci tot acolo unde ai dat sala si iti face programare, dar era mai bine daca iti alegeai tu pe calculator pentru ca dădeai mai repede, asa te programează cam cu o săptămână două mai tarziu

| Adrian1555 explică (pentru PisicutaPisy14):

Ideea e ca pe calculator am vrut sa dau si mi-a dat eroare deoarece expira buletinu pe 25...am mai vb cu niste prieteni si alte persoane si nici lor nu le-a dat ceva la mana...probabil de la corona ca sa nu mai dea din mana in mana foaie nu mai e nevoie pentru ca oricum ramane salvat in calculator