| Numele55 a întrebat:

Salut TPU,
Acum cateva zile m-am taiat din nou pe maini dar nu asta conteaza, cum fac sa ascund taieturile cat mai bine?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

E trist daca chiar spui adevarul si nu ne iei la misto. Poarta bratari multe sau bluze subtiri cu maneca lunga. Poti sa folosesti un camouflage pentru a acoperi mai bine decat fondul de ten http://www.1001cosmetice.ro/produs/catrice-camouflage-cream-corector-crema

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Porti maneca lunga... toata viata, ca urmele raman

| Yasmin875 a răspuns:

De ce? Ai jucat cumva balena albastra? Acoper-o cu fond de ten.

| Scarbo a răspuns:

Ce misto, si eu ma taiam mai demult laughing.

| elle94 a răspuns:

Fond de ten

Răspuns utilizator avertizat
| ayumiiiiiii2000 a răspuns:

Cu fond de ten, dar pe degeaba. taieturile alea toata viata iti raman

| Alexandra_Daniela_1996 a răspuns:

Cu fond de ten