| KingSouth a întrebat:

Acum câteva zile, respectiv Joi (13 Iulie) Mi-am resetat telefonul la setările din fabrică. Și crezând că am totul salvat pe cardul sd, l-am resetat după ce s-a aprins am constatat că mi-am pierdut absolut toate numerele din agendă deoarece toate contactele mele erau pe telefon nu pe sim. Vă rog. ajutați-mă să le recuperez, am încercat cu wondershare dr fone, dar eu având Huawei P9 Lite, nu mi-l detectează iar în lista programului sunt nu mai Samsung-uri, vreau o soluție fără root deoarece am telefonul în garanție încă! PS: OFER FUNDĂ CELUI CE MĂ AJUTĂ cu un program (pentru calculator) aplicație, orice ce îmi poate recupera agenda de numere pe care o aveam până să-mi resetez telefonul. orice fără root!

6 răspunsuri:
| vanilla80 a răspuns:

Slabe șanse să recuperezi asemenea informații.

| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Ai scos cardul din telefon inainte sa il resetezi?

| KingSouth explică (pentru LoveMeBabyasdfg):

Nu are nici o legătură cu cardul.

| LoveMeBabyasdfg a răspuns (pentru KingSouth):

Daca ti-ai resetat telefonul cu cardul in el s-a sters tot de pe card, poate de asta ai pierdut totul.

| Cybe3r a răspuns:

Nu se poate recupera nimic am si eu p10 dar am patit la fel si de atunci le am pus in google drive.

| KingSouth explică:

Oriiiceee băieții, orice soluție sau spuneți-mi de ce dr fone în lista în care îți alegi modelul de telefon pe care îl ai sunt doar Samsung uri?