| Necuoscut2002 a întrebat:

am 13 ani si am nevoie de banii niste sfaturii, cel mai bun raspuns primeste funda. Sper ca nu am gresit categoria, scuze daca am facut o

2 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Nu prea ai cum laughing Eventual spam pe grupuri de publicitate cu link-uri si redirect-uri de la adf.ly sau alte site-uri de genu.Dar sunt foarte putin bani, la vreo 1000 de click-uri 3-4$ pe paypal si iti spun eu ca daca faci 10 click-uri pe zi e mult.
Pe steam pe jocuri pe cs:go daca ai skin-uri bune desi nu prea cred, nu prea ai cum sa ai skin-uri bune daca nu investesti macar putin in joc.
Sau sa ai conturi pe alte jocuri metin2/lol/wow oricum astea sunt luni de munca pentru doar 50-150 de lei... daca gasesti cumparatori desigur...

| Armenianeek a răspuns:

Iei bursă la școală, ceri de la părinți/bunici.