| anonim21121 a întrebat:

Sall TPU, si scuze daca am gresit categoria.
Cine stie cum pot sterge softu de pe un Nokia x 6 si sa il instalez iarasi cel mai bun raspuns primeste funda si vot.

Răspuns Câştigător
| sollo2 a răspuns:

Da,este si ce ti-a dat idealman o varianta dar sansele sa il faci bun sunt cam 50%.Am citit pe multe forumuri ca majoritatea oamenilor ca si-au resoftat telefonul singuri l-au stricat si cand zic stricat ma refer la faptul ca nici la un service nu s-a mai putut face nimic.Recomandarea mea e sa il duci la un service specializat sa il faci acolo, avantajul este ca sunt mai multe sanse sa fie facut si daca nu merge iti iei banii pe el. Oricum ramane la atitudinea ta, bafta.

1 răspuns:
| idealman a răspuns:

Priveste aici : http://youtu.be/Bcfhek5kadY