| BlueScreen a întrebat:

Am 14 ani; 160 inaltime 60kg. Si as dori sa fac niste patratele la burta.

De 1 luna fac aceste exercitii : http://www.youtube.com/watch?v=U-XWhwwJ7dw [primile 3 saptamani.] si http://www.youtube.com/watch?v=44mgUselcDU [in ultima saptamana]

Pana acum nu am observat vreo diferenta. ce ziceti sa continui? cate sa fac pe zi/saptamana? desigur ar trebui sa am grija si cu alimentatia ..deci ceva sfaturi?

2 răspunsuri:
| IMsLay a răspuns:

Salut eu am 17 ani si am,, patratele".in primul radn intr-o luna nu o sa vezi mare lucru.ar fi recomandat sa slabesti cam 5kg pentru varsta ta crede-ma stiu ce zic.cat despre patratele in fiecare dimineata si seara sa faci 3 seri de abdomene de cate 15 fiecare, asta bineinteles dupa ce-ai slabit.o sa vezi ca merge mai rpede decat cu ce ai facut tu.continui cu abdomene cam 3 saptamani cum am zis eu apoi poti face mai des si in timpul liber o sa te obisnuiesti cu febra musculara enorma dar trebuie niste sacrificii.nu neglija celelalte parti ale corpuluii incearca sa faci flotari cat de multe poti alea dezvolta toti muschii.ok sper ca te-am ajutat PA

| BlueScreen explică (pentru IMsLay):

Cum adica 3 serii adica cata pauza sa tin?