| Danutaaa27777777777777 a întrebat:

am 14 ani, si am un iubit tot de aceeasi varsta. Suntem impreuna de ieri laughing, si mna, abia de vorbim, (nu e scuza ca suntem doar de o zi), si gen, nu-mi spune "te iubesc " si altele, vorbeste cu mine, ca si cand ar vorbi cu un prieten, (tin sa mai spun ca pana acum a avut 2 sau 3 iubite). Cum pot sa-l fac sa vorbeasca mai deschis cu mine? Va rog, am nevoie. Multumesc mult pentru ajutor!

4 răspunsuri:
| alexiaiuliana a răspuns:

Hey! Si eu am fost intr-o situatie similara cu fostul meu prieten, inainte sa fim impreuna, eram buni prieteni, iar dupa, el a devenit mai tacut, nu se mai deschidea la fel ca inainte. Dar in timp, ne-am obisnuit cu ideea ca suntem impreuna, si chiar lucrurile au evoluat. Stai linistita, sunteti la inceput si e normal ca amandoi sa fiti putin intimidati de situatie happy
Bafta!