| DaNNy_6925 a întrebat:

.. am 15 ani si de la o vreme nu ma prea inteleg cu tata... nu stiu dc eu cu el nu sunt de acelasi acord aproape deloc.eu il iubesc foarte mult e tatal mew. dar nu stiu dc e asabig grin

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Ei au alta mentalitate, d'aia.Suntem mai moderni la gandire noi, trebuie sa zici si u ca el, pentru ca il respecti, si sa faci tot ca tine, dar depinde si de ce iti spune el, cateodata chiar trebuie sa ii asculti, stii doar ei te iubesc si au dreptate si ei chiar daca nu vrem sa acceptam mai niciodata:*

1 răspuns:
| yellowalien a răspuns:

Conflictul dintre generatiihee hee e cam inevitabil... O sa va intelegeti iarasi bine dupa ce mai cresti tu cativa ani.