| Mr97ScZ a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa slabesc si sa-mi aranjez corpul, si ma refer la a face patratele si piept.Am 1.70 si ceva si 70 kg. Vreau sa-mi spuneti ce exercitii sa fac pentru asta si sa nu-mi spuneti sa merg la sala pentru ca acolo o sa ma duc in vara. Vreau sa slabesc intr-un timp cat mai scurt pentru ca vine vara si vreau sa ma vada fetele la plaja cu un corp frumos.As dori sa-mi spuneti si de cate ori pe zi sa fac exercitiile astea.Si daca puteti sa-mi spuneti si ce ar trebui sa mananc ca sa ma ajute.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Incearca sa iti gasesti singur exercitiile care ti se par usor de facut si care simti ca poti sa le faci cu usurinta. Abdomene, flotari, genoflexiuni, jogging. Iti poti face singur un program in functie de cat timp liber ai. Incearca sa faci in fiecare zi cat mai mult dar fara sa te aglomerezi prea tare. Dieta este in cazul in care vrei sa ajungi ceva gen Arnold incearca cat mai multe fructe si carne macra.

1 răspuns: