| SpikLo a întrebat:

Am 15 ani 1.70 si 58 de kg si vreau sa mai slabesc putin. Am putina burta si nu imi place. Mi-as dorii sa slabesc putin si sa incep sa fac patratele dar nu vreau sa merg de acuma la sala. Ce pot face sa mai slabesc putin si sa fac patratele? Problema mea este ca sunt cam pofticios ...sunt obisnuit sa mananc Mc si dulciurii. -nu pot sa ies la alergat deoarece afara este frig si ploua-

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa abdomene cat de multe daca vrei sa scapi de burtica si taie de pe lista Mc si dulciurile, abtine-te de la pofte

| lizemm a răspuns:

Buna. ca sa iti scada pofta de mancare bea ceai verde. de preferat sa fie vrac. il gasesti la plafar, nu e scump. 4-5 lei. si poti sa beai maxim 3 cani pe zi.si mult sport, exercitii, gimnastica si o sa ajungi la rezultatele dorite, insa trebui sa ai rabdare.