| Anonim2452333312 a întrebat:

Salut TPU, am 17 ani si 6 luni si ma frustreaza un lucru. Penisul meu masoara 17 cm lungime si doar 12.5 cm grosime, aveti idee daca o sa-mi mai creasca de la sine sau daca nu cum pot sa-l fac sa mai creasca prin alimentatie, sport etc daca este posibil? Si vreau sa mentionez ca sunt gras de cand sunt mic, oare daca slabesc o sa ajute la ceva? Dau FUNDA! Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai rar ca tine. Si gras si cu 17 cm/12, 5 cm in chiloti. Depinde de unde l-ai masurat.

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa-l masori cu rigla PESTE penis, nu din lateral sau de la anus, si asa vei afla masura lui reala.
Intr-adevar la oamenii grasi, penisul pierde din lungime, fiind ingropat in grasime 1-2 cm.

| Invictusman a răspuns:

Se poate mari chirurgical prin faloplastie câștigând 2-3 cm dar riscurile de a rămâne impotent sunt de 50 %
Mai vrei sa ți-o maresti acum când ai aflat aceasta chestie "vesela"?

| Adrian5575 a răspuns:

Pentru ce iti trebuie mai mare? laughing Iti ajunge si atat

| Anonimic a răspuns:

La ce îți trebuie sa mai crească?,, doar 12, 5 cm grosime,,?! E foarte mare