| Kikian123 a întrebat:

Am 18 ani si 1, 90 inaltime. Cantaresc 84 de kg. partial sunt slabut..la corp, dar la abdomen am cea mai multa grasime. fac sala acasa..de 2 luni jumate. iau si suplimente pentru masa musculara. De curand m-am apucat si de alergat pentru ca vreau sa dau grasimea de pe abdomen jos... daca alerg de 4 ori pe saptamana. + mancare sanatoasa. cam in ce interval de timp as reusi sa scap de grasimea de pe abdomen si sa reusesc sa imi fac " patratelele " vizibile?:-s

P.s: Scuzati categoria.

2 răspunsuri:
| MeddyMaddy a răspuns:

Patratele? patratelele se fac in timp nu dupa 2 luni. Pentru inceput da burta jos, apucate sa faci si abdomene( incepi cu cateva si zilnic mai adaugi in plus). Dupa 1 an eu zic ca se vor vedea rezultatele. Nu uita ca sa bei si lichide(apa, nu sucuri sau alte bauturi alcoolice).

| Kikian123 explică (pentru MeddyMaddy):

Du'te si culca'te ca nu ai treaba cu sportul asta. happy as vrea sa imi raspunda cineva care chiar are habar de ceea ce vorbeste. nu copii mici sau persoane paralele. straight face