| Lexi888 a întrebat:

Am 2 colege de clasa bune prietene, si de cateva saptamani tot se uita la mine alearga dupa mine pun mana pe mine ma intreaba ce fac imi zic dragostea mea si din astea imi zambesc si imi fac cu mana si eu ma rusinez nu ma pot uita la ele sunt prea frumoase! Nu stiu ce sa fac va rog mul ma ajutati? Imi place foarte mult de amndoua.Multumesc pentru ajutor!

10 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Te-ai tuns in ultima vreme? Ti-ai taiat unghiile? Cu ce sapun te speli?

| dyk3yy a răspuns (pentru noob):

laughing

| Lexi888 explică (pentru noob):

Da m-am tuns mi-am taiat unghiile ma spal cu protex, dar ce vrei sa spui cu asta?

| h3r a răspuns:

Nebunule, te-ai ales cu două!

| Lexi888 explică:

Eu ma port frumos cu ele

| Lexi888 explică:

O sa aleg pe care o plac dar mi-a trecut prin minte nu e posibil sa faca misto?

| Lexi888 explică:

Eu ma port frumos cu ele si le respect, dar nu e posibil sa fac misto de mine sa se joce cu sentimentele mele?

| Lexi888 explică:

Nu imi dau seama dar dupa cum se comporta.Cred ca ma plac.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Lexi888):

Crezi? e nevoie de un zambet din partea unei fete sa te bagi in seama,. nu rata ocazia

| marianvranceanul1 a răspuns:

Brava ma.Ai doua, esti un boss.