| Narcisk a întrebat:

Am 70 kg si 1.80 inaltime 17 ani. Eu vreau sa va intreb daca stiti un program de flotari pe care sa le fac acasa...nu am timp de sala...de ex eu pot face 15 flotari seria, fac mai multe.
Eu va intreb cate serii sa fac, ce pauza sa fac intre serii si daca trebuie sa fac pauza o zi sau 2. Astept raspunsul cel mai bun i-a funda! Multumescwinking

2 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Eu de la 12 ani alerg dimineata de acasa pana far ( Sunt din constanta ). Apoi acasa cand am timp fac exercitii. Flotari, abdomene etc.
Incearca sa mananci mai putin ( Nu sa faci foamea ) Si sa mananci mai sanatos. Mai lasa grasimile, dulciurile. happy
Succeswinking

| Fluturaș34 a răspuns:

Fa cate o serie de 20 de flotari la 3 oretongue o sa te simti foarte bine si vei avea si rezultatebig grin la mine a mers, sper sa ai norocbig grin