| Craciun_Ilie_1997 a întrebat:

am aproape 16 ani si inca nu m-am barbierit insa ma gandeam sa incep sa o fac pentru ca mustata "de fecior" ma cam descurajeaza in fata fetelor. As vrea sa stiu parerea fetelor : daca merita sa ma barbieresc acum sau as putea sa mai raman asa. Cum vi se pare mustata de fecior?

3 răspunsuri:
| Printesa10TM a răspuns:

Eu zic ca e draguta. Pe unele fete le atrage. Si pe mine!

| Nomoreregretstb a răspuns:

E alegerea ta, daca tu crezi ca iti sta bine cu ea, pastreaz-o, daca nu, dă-o jos.

| TheGreatPerhaps a răspuns:

Mai taie din ea, da-o dreaaaa**! Glumesc.
"Mustata de fecior" - :)) - te poate avantaja sau nu, fizic. Depinde de fizionomie si daca este sau nu in armonie cu restul fetei, cu restul trasaturilor.
Pe mine, personal, nu ma deranjeaza sa vad mustata de fecior daca, in cele din urma, chiar asta esti. Nu cred ca trebuie sa te grabesti sa cresti.
Daaaar, cel mai si cel mai important, este felul in care te simti ca posesor al unei stufoase fecioresti, si cum te-ai simti fara. Daca inlaturarea acesteia te face mai increzator, de ce sa nu o faci? Adica, in cele din urma, tot va trebui sa scapi de ea. Nu e nicio crima daca o faci mai devreme.
Si totusi, gandeste-te, poate fetelor le place sa fie gadilate cu firele acelea de matase. :-"
https://www.youtube.com/watch?v=hle2-bGDh10