| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 aproape 16 ani si vreau sa incerc sa imi las mustata laughing)). Stiu ca pare o prostie dar cred ca mi-ar sta bine.happy Nu va ganditi la ceva prea stufos. Ceva gen "Pe aripile vantului".
Problema e ca nu prea am mustatalaughing. Ma barbieresc de cateva luni bune si am o barba destul de extinsa pentru varsta mea dar totusi nu am mustata aproape deloc.
Asa ca stiti vreo metoda sa imi fac barba sa creasca (naturala daca se poate)?

2 răspunsuri:
| Dannyellaa a răspuns:

Te dai cu ulei de ricin si o sa-ti creasca mai repedee happy

| VicTeodor a răspuns:

Pai o metoda : sa o barbieresti chiar cand ti-a crescut mai mare si in acest fel ea o sa creasca mai repede data viitoarehappy