| Alex1555 a întrebat:

Am fost intr-un conflict cu o fata la scoala si cu unghiile ei mari m-a zgariat rau pe fata si pe frunte intrebarea este imi ramane am sanse sa imi ramana cicatrice? rana nu e foarte adanca si la frunte e o simpla zgarietura... dar acum deja vad ca a prins cuaja happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| jolijoli a răspuns:

Ai putea sa iti pui comprese cu ceaide musetel si sa ii tai unghiile respectiveismug

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Va trece dar dupa cateva luni nu se vor vedea semnele.

| TheLittleReaper a răspuns:

Nu,nu o sa-ti ramana.Si eu i-am infipt unuia din gresela unghia in gat, dar nu i-a ramas semn.(era o rana mai adanca, dar i s-a vindecat)

| meriuss a răspuns:

Uu cat fight... daca nu sunt adanci nu cred ca o sa ramana semne vizibile. poate inveti si tu din chestiile astea si te feresti de asa ceva.Nu rezolvi nimic daca te bati.ura la ura duce.