| alexhandsport a întrebat:

Buna dimineata am o intrebare; vineri la scoala o colega m-a zgariat cu un creion cu mine de sub ochi pana pe gat. eu m-am da cu aloe vera, crema de galbenele. cu ce sa ma dau in plus sau altelel ca sa numi ramana cicatrice. am auzit ca nu ramane ca nu ii adanca rana.tongue helppp meee...big grinbig grinbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| CrazyGirl18 a răspuns:

Sall Alex.Cumpara`ti de la Oriflame cutiuta cu minuni e foarte buna si nu te teme nu`ti ramane nicio cicatriciehappy

| RedRoseLavinia a răspuns:

Buna! Gasesti la orice farmacie un unguent cu galbenele si tataneasa, se numeste CICATRIZIN. E foarte bun pentru zgarieturi, taieturi si nici nu ramai cu cicatricewinking