| AdrianRM a întrebat:

...am și eu nevoie de niște nume cool de Facebook.ma cheamă Adrian...si as dori niste nume cool... ofer FUNDA

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Cel „din Rai".
Acest „ dinRai" este anagrama perfectă a literelor care compun cuvîntul „Adrian".
Sau alte anagrame „ Radina", „Darian", „Nadira", „Dinara".
Sau „Imperator". Adrian a fost unul din marii împărați ai Romei antice.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu folosi altă identitate, dacă ai de gând să-ți păstrezi contul. Folosește-ți numele real. Dacă erai atent, ai fi observat că, zilnic, se găsește cineva care să întrebe, cum să își recupereze contul. Fiindcă, din distracție, a pus un nume la întâmplare, iar acum, nu poate face dovada identității sale. Și contul îi va fi dezactivat nelimitat.
Deci, scrie numele real, chiar dacă vei adăuga, între paranteze, și un pseudonim 'cool' (inspiră-te de la @corolav, fiindcă ți-a oferit drăguțe și suficiente variante). Și nu regreți...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrean Skumpik tau

| Alabaduh a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta, daca vrei sa pari un cocalar

| justadream94 a răspuns:

Adrian nairda (numele scris invers) sau Adrian mic;
Adrian bro;
Adrian casper;
Adrian bruss.

| Alabaduh a răspuns:

Pui numele tău pe fb -_-