| idkkkkkk a întrebat:

Salut tpu.Am lipsit cateva zile de la scoala si acum,,prietenele" mele se comporta ciudat si ma ignora... Aveti vreo idee ce se intampla, chestia asta chiar ma afecteaza...

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum putem noi sa avem idee, care este motivul pentru care te ignora prietenele tale?
Nu crezi ca-i logic, sa le intrebi pe ele?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca "prietenele" tale pot sa iti dea mai multe informatii despre asta decat noi.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să le întrebi pe ele direct care e problema.

| Nume6 a răspuns:

E posibil să te ignore pentru că te suspectează că ai avut coronavirus sau gripă... știi doar că copiii sunt răi în ziua de azi și aberează tot felul de chestii. Mai bine le-ai întreba de ce te ignoră, dar posibil ca acest motiv să fie.

| Mariarobertina300000000 a răspuns:

Nu mai pune totul la sufletdaca se comporta ciudat poate nu sunt prietenii tai, incearca sa nu oferi prietenia pe tava deparece oamenii se mai si schimba si mai bine sa vezi cine merita cu adevarat!
Nu mai fii trista la anii tai nu merita! bucura te de ceea ce ai!