| lulunocho a întrebat:

TPU!
Imi place de un baiat, iar prietenele mele tot imi spun ca si el ma place, dupa cum se comporta cu mine. Insa mie mi se pare ca se comporta foarte diferit cu mine fata de ele, adica mult mai rautacios si cred ca nu am nici o sansa, mai ales ca acum cateva zile i-a cerut prietenia unei prietene de ale mele.
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| mary_9738 a răspuns:

Eu cred ca tine la tine desi nu vrea sa arate el in mintea lui poate isi intipareste oarecum ce eu sa ma indragostesc de ea tocmai ea nu se poate crede-ma ca de cele mai multe ori asa se intampla si cand e asa rautacios incearca sa ascunda sentimentele ca daca le-ar lasa libere sti ce frumos sa-r purta si tocmai el asta incearca sa opreasca, ia cand sunteti voi doi sa vezi /obesrvi cum se poarta cu tine discutati subiecte diferite si parerea mea incearca sa uite ceea ce simte pentru tine cu alta desi mintea lui e cu aia inima niciodata nu va fi cred ca ai u ceva ce-i i-a placut la tine.:*
si scuze pentru raspunsu asta lunglaughing))

4 răspunsuri:
| aliybella a răspuns:

E fustangiu, dar probabil ii e frica sa nu se indragosteasca de tine si de aia e mai rautacios cu tine, pentru ca stie ca daca se indragosteste atat i-a fost. Iar din grupul vostru probabil tu ai ceva special de care s-ar putea indragosti

| Ady93 a răspuns:

Pai. e o chestie clasica, cand nu prea au experienta din intuitie se comporta rautacios, deci da cred ca te place.

| Anonima568 a răspuns:

Unii baieti cand nu stiu sa isi arate sentimentele fata de o fata se comporta urat ...sa`r putea sa te placa. asa am patit si eu cu actualul meu prieten, era rautacios cu mine, si acum uite ...suntem impreuna happy

| IcomeFromROmania a răspuns:

Da. mi s-a intamplat si mie
Sunt baiat si cand eram mai mic imi placea de o tipa si imi era "jena" sa incep eu si ma comportam intr-un anumit fel ca sa o impresionez. cred ca te place
In legatura cu prietena ta cred ca a cerut-o doar ca sa te faca geloasawinking