| mirabeluska a întrebat:

Salut TPUhappy
am nero instalat in pc ca sa pot sa vad pozele. mie nu mi-e aplacut asa si am crezut ca daca il sterg(l-am pus cu clik in cosul de gunoi al pc-ului)mi se vad pozele cum se vad de obicei!
intrebarea mea este cum sa fac sa mi se vada pozele normal?
acum, cand am intrat la calculator sa descarc niste poze, le-am descarcat si imi spune ca se salveaza in nero!
de obicei mie mi se salvau la descarcari... le-am cautat sipe ecran si in toate folderele din pc, dar nu le gaseschappy
ce as putea faceakm?:X:X:

cine ma ajuta primeste recompensa:d

Răspuns Câştigător
| Artemis94 a răspuns:

Sa dezinstalezi nero de tot (control panal=>add or remove programs)
si sa deschizi google, dai clik la unelte=>optiuni si acolo modifici unde vrei sa iti salveze descarcarile(asta in cazul in care ai mozila firefox happy sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Pai siker chiar nu stiuhee heete descurci uh ca esti fata/baiat descurcaret/-a:*

| callmebeautiful a răspuns:

Trebuie sa sterg nero din control panel