| NoNameNeeded a întrebat:

.. am o dilema si as vrea sa gasesc un raspuns cat mai repede. Acum 2 veri am cunoscut un baiat acasa la verisoara mea, (sunt prieteni de familie) si ne-am inteles foarte bine. In prima vara vorbeam foarte mult, impartaseam opinii (despre muzica, filme etc.) jucam carti mancam impreuna. Verisoarei mele ii cam place de el, dar el nu ii prea acorda atentie cateodata ii uita si numele chiar daca se cunosc de cand erau foarte mici. In a doua vara in care ne-am revazut am inceput sa stam si mai mult impreuna oriunde mergeam eu, el ma urma, iar intr-o seara verisoara mea a propus sa mergem la bar la un suc. Eu nu am prea fost de acord, iar el a spus ca daca eu nu merg nu merge nici el. Intr-un final am spus ca voi merge, dar nu voi intra inauntru asa ca atunci cand am ajuns eu am facut stanga-nprejur si am ramas afara. Dupa nici 2 minute a venit afara dupa mine si a spus ca nu ma lasa singura. Cealalta verisoara a mea a venit intr-un final dupa noi si ne-a rugat sa mergem inauntru pentru ca suntem musafiri si ea se simte prost. La inceput nu am vrut, dar apoi l-am luat de mana si am intrat. Ne-am asezat pe scaune si am stat noi cat am stat dar ne-am plictisit. Era trecut de ora 23 cand m-a intrebat daca vreau sa merg sa ne plimbam. Nestiind locurile de pe acolo am acceptat si am mers sa ne plimbam. Plimbarea a durat undeva la o ora jumate' timp in care era sa cad intr-o groapa si el m-a prins in brate si a fost asa de dragut. Acum nu mai stiu ce sa cred poate ma puteti ajuta... cel mai dragut raspuns primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| Fireing a răspuns:

E aproape sigur ca te place.Pare un baiat dragut, ati putea fi impreuna, dar trebuie sa-i explici acest lucru verisoarei tale.

1 răspuns:
| RazvanHDd a răspuns:

Ori te place, ori vroia sa fie dragut cu tine si sa isi faca prieteni. dar eu mizez pe prima varianta. oricum, relatiile la distante lungi nu prea merg.straight face