| Alexandru1337 a întrebat:

Am o intrebare care incepe asa: Cum sa intreb orice fata daca vrea sa faca sex, dragoste cu mine. Astept mai multe raspunsuri DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Iti recomand mai intai sa o cuceresti, sa ii dovedesti ca ai sentimente pentru ea. Daca va fi o fata puternica si stie ce isi doreste in viata nu iti va ceda asa usor.Probabil ca vei avea de suferit enorm daca si tii la fata respectiva si ii vei spune ca vrei sex cu ea.Asa ca incearca sa ii dovedesti ca ea este unica pentru tine.Succes!