| anonim_4396 a întrebat:

Ce fata vrea sa faca cu mine dragoste big grin astept oferte tongue sa scrieti si jud ca orientare big grin multumesc

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O sa astepti mult si bine.
Habar n-ai ce spui si habar n-ai ca o fata va putea face dragoste numai atunci cand te va iubi.
Dar astea sunt cuvinte de neinteles pentru tine, blanco.

| VadTot a răspuns:

Ce penibil poti sa fi pe cuvintul meu @@! din cauza unora ca tine Fetele au impresia ca toti suntem ca tine! La Gradina Zoologica cu tine Bey urangutanule dar ce zic eu aici De fapt esti un primitiv! De ce nu iesi pe strada iti pui un carton agat de git si scrie cu litere de tipar ce ai scris aicilaughing)

| VadTot a răspuns:

Si apropo ca am uitat
Ps:sper sa primesc fundita ok?

| sabin89 a răspuns (pentru VadTot):

Tu esti ochiul care vede tot? Ala din varful piramidei?

| VadTot a răspuns (pentru sabin89):

I a spune mi ai primit multe oferte? Daca nu le poti face fata poate imi trimiti si mie citeva laughing))

| nyko06 a răspuns:

Buna, acest site nu este un bordel si nici o centura ai gresit locatia.

Răspuns utilizator avertizat
| Foartesecret a răspuns:

Euu rolling on the floor sunt din Antartica si sunt lesby rolling on the floor)))

| NeimaginabilA a răspuns:

Saru'mana domnule porc, sper ca-ti place sa inoti in lacul pe care l-ai facut din propria ta sperma in timp ce te masturbai la pornografie, se vede ca sexualitatea ta este iremediabila eu zic sa te duci la un psihiatru si sa-i spui ce probleme ai iar castrarea chimica nu strica.

| FashionCellia a răspuns:

Deci sunt din *********, nr meu de telefon e este 07********,stau pe strada *******, cam asa o sa-ti raspunda toate, retardule...

| outkastfresh a răspuns:

Doamne...tu cred ca ai iesit cu fundu inainte...