| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare! Cum pot face de ras un om? Sa va explic; am un coleg in clasa care se crede marele smecher ca are haine de firma si ga face karate; si ii jigneste pe toti ca el e tare si ca nu stiu ce. Nu vreau sa imi dati raspunsuri gen bate-l, eu nu sunt cu bataia si nici nu vreau sa am nota scazuta la purtare. Nu imi este frica de el si nici nu ma deranjeaza ce spune despre mine fiindca stiu ca nu este adevarat. Dar alti colegi chiar pun la suflet.

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Bate-ti si tu joc de el, tu singur sau cu mai multi colegi, poate ca stie el karate dar daca sunteti mai multi nu o sa aiba tupeu, genul asta de oameni sunt doar buni de gura, nu si la bataie. Dc? eu de curand am aflat ca atunci cand te panichezi intr-o lupta pierzi, ei asa fac, smecherasii astia, ataca la nervi, si daca esti calm poti sa-l imobilizezi imediat daca te ataca cu tot cu caratele luiwinking
Deci va bateti joc de el in grup, dar calumea, si daca vede ca atunci cand zice "daca nu taceti va rup capu" voi va apropiati de el amenintator, sa vedeti ce catelus bun se face.
Deci, sunt doar cuvintele de el, si ataca la manie, asta il face foarte vulnerabilwinking
Succes!

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Atunci devine deja o problema, cand sunt mai multi, sunt si mai prosti, incearca sa anunti profesorii deocamdata, ar fi cel mai indicat.
Daca tot face asa si dupa ce anunti profesorii, trebuie doar sa-l "scuturi" putin cand e singur, si nu cu prietenii lui, pentru ca atunci cand e cu ei, este "curajos" si jmecher ca sa nu se faca de ras.
Asa sunt multi la scoala, mari si tari, si pe strada, niste pampalai, am si d'astia in scoala, si euwinking

| MenInShadow a răspuns:

Coco? Cum il cheama pe baiatul ala? numele complet pls

| MenInShadow a răspuns:

Jejeje ar fi chiar culmea sa fie acelasi nume pe care-l cunosc eu, pentru ca as putea spune muuulte despre el, si cat de... este. O sa-ti trimit numele prin mesaj, adica mai bine vb prin mesaje, pentru ca este mai rapid, aici dureaza cevawinking
Iti trimit mesaj cu numele si vb acolowinking

| Syaaa a răspuns:

Hmm si eu ca confrunt cu unu din`astiabig grin numa k eu si cei pe care ii jignestebig grin facem misto de el laughing)) si nu are ce sa comenteze ca suntem multibig grin, si voi puteti sa faceti la felhappy scormonitiii`n trecuthappy sau faceti misto de el pur si simplu, in grup:X...n-are ce sa facabatting eyelashes`! garantezbig grin sau daca nu ti se pare o idee buna:d cand mai jingeste pe cineva apeleaza la diriginta/diriginte si spune`i ce jigniri face si v'a fi pedepsit cum se cuvine ^^ Bafta:X`!