| andreeapop14 a întrebat:

M-am uitat pe siteul Okazii si imi aratu telefoane la 50-60 lei, dar la poza aratau doar carcasa. ce inseamna? ca vand doar carcasa? Uitati linkul : uitati-va sa vedeti, poate ma lamuriti si pe mine :D:D Funda!

http://www.okazii.ro/......msung.html

4 răspunsuri:
| FiTzOSsu a răspuns:

Mai pune odata linkul ca asta nu e bun happy

| FiTzOSsu a răspuns:

Sunt telefoane si preturile sunt bune happy dar daca vrei sa iti cumperi fi atent se cam da tepe pe okazii ai grija am patit-o eu happy

| ionut_3291 a răspuns:

Sunt furate telefoane crede-mahappyhappylaughinghappylaughing: