| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema cu telefonul meu (un samsung 5230), deci mi am verificat memoria pe telefon si era aproape plina...si am vrut sa vad cat mi a mai ramas si pe cartela insa cand dau acolo imi apare : Cartela de memorie are un format nerecunoscut formatarea va sterge toate datele. continuati? Ce trebuie sa fac? Imi trebuie un raspuns urgent...multumesc anticipat.

1 răspuns:
| xDaCiAnx a răspuns:

Daca dai continuati ti se va reformata cartela si ti se vor sterge tot ce ai pe ea