| andrei1axxx1 a întrebat:

Tocmai mi-am luat un Samsung Marvel (l-a abonament Cosmote) si am o problema legata de cartela de memorie, nu imi detecteaza cardul, dar atunci cand il scot apare : Cartela de memorie scoasa! si cand intru in setari la memorie imi apare : cartela de memorie dau acolo si spun ca, cartela are un format nerecunoscut, si imi spune daca doresc sa o formatez dau format apoi apare : Eroare, Cartela de memorie scoasa, deci cardul meu merge in alte telefoane dar am mai incercat inca vreo 5-6 carduri la telefonul meu, unul fiind de 16 gb si restul de 2 gb, si tot asa se intampla, a puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| OneGentleman a răspuns:

Rugamintea mea este sa mergi la magazinul de unde ai luat telefonul si sa prezinti aceasta probema unuia dintre agentii de vanzari deoarece telefonul este in garantie poate sa aiba probleme de soft happy