| robert97123 a întrebat:

Am o mare problema de mult timp! Am fumat de vreo 4-5 ori droguri legale, cum ar fi:monkey, ohg, diesel...nu stiu daca ati mai auzitthinking si vreau neaparat sa stiu daca ies la analizele de sange sau mai ales la testul' anti-drog si culmea e ca am fumat si de curand in caz ca ma voi duce sa fac aceste rahaturisadVa rog mult de tot, din tot sufletu' sa'mi spune'ti daca ies sau nu sadFUNDA!

Răspuns Câştigător
| SkyHigh a răspuns:

Nu cred că o să iasă, pentru că nu eşti consumator regulat, nu? E ca şi fumatul, de la un pachet, două, nu o să se observe la plămâni, asta dacă nu eşti consumator regulat happy Părerea mea.

| robert97123 explică (pentru SkyHigh):

Nu sunt consumator...doar asa cu cativa prieteni de vreo 4-5 ori intr'o luna si d'asta zic ca s-a adunat si d'asta zic sa nu iasastraight face... oricum multumesc foarte mult!

1 răspuns: