| xAnonymous a întrebat:

Am o prietena care vrea sa ia Paint Tool sai dar nu poate de niciunde.Zice ca oricare l'ar lua se blocheaza si se inchide sau nu ii deschide poza. Aveti idee de ce? Sau cum poate fixa problema asta?

Răspuns Câştigător
| ElyNix23 a răspuns:

Eu una mi-am downloadat Paint Tool Sai de pe softonic. De acolo poate și ea să-l downloadeze. Dacă tot nu merge, s-ar putea să fie de la pc-ul ei.
Succes. happy

2 răspunsuri:
| EndTheBestGamer a răspuns:

Paint serios?!
Ce dracu sa faci cu paint-ul, daca crei sa faci o poza tare descarci PhotoShop nu Paint
add csdark98 care vreti o poza in PS

| xAnonymous explică (pentru EndTheBestGamer):

Se numeste Paint Tool sai.E un program foarte avansat si este bun si pentru incepatori.Photoshop este un program mult prea avansat si foarte scump. happy Poti cauta pe google.Sau recomand deviant art.Acolo aproape toate lucrarile sunt facute cu paint tool sai