| ZolyGames a întrebat:

Am o problema!:am un telefon "samsung galaxy mini s5507"l-am cumparat nou nout!, Dar cand bag cablul de date nu prinde telefonul(nu arata ca este in calculator/dar nici nu pot intra in el)! Ce sa fac? Va rog ajutor, dau funda la primul raspuns bun!

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Cablul de date e defect.Du-l inapoi pentru a-ti da altul bun happy

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| bada208 a răspuns:

Intra la setari->conectivitate->usb->apoi iti alegi stocare in masa sau Samsung kies depinde cum vrei sa il folosesti. funda?

| ZolyGames explică (pentru bada208):

Nu scrie conectivitate!

| ZolyGames explică (pentru ZolyGames):

Nu sti unde