| IcsX a întrebat:

am o problema cu memoria in partitia C, mi se umple singura, din 75 GB mai am 250mb liberi... Acolo am windowsul si toate programele instalate. dar nu ar trebui sa ocupe asa mult spatiu.
Am incercat si Disk Cleanup, Defragmentare, virusi nu am si degeabasad poate ma ajuta cineva cu windows 7 care se pricepehappy
Dau funda! mersi :X

Scuzati categoria, e urgent big grin

4 răspunsuri:
| TCosmin a răspuns:

Probabil ca nu ai doar c. Incearca sa cauti computer management, sectiunea disk management. Acolo poate te descurci. Cand faci o noua partitie ea trebuie sa fie tip ntfs nu celalalt(am uitat pe care ti-l recomanda).Sa nu stergi pe acolo ce nu trebuie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza pe ce unde ai windowsul numai programele necesare iar cand vine vorba de jocuri download modifica tot timpul locatia
uitate unde salveaza browserul tau fisierele si alte programe de descarcat
nu are cum sa iti ocupe atat windowsul si softurile

| IcsX explică (pentru anonim_4396):

Asta o fac de mult.
instalez jocurile si descarc totul in D acolo am 100GB liberi din 390

| Lalaloveu a răspuns:

In cazul asta ar trebui sa mergi la cineva care se pricepe. Din cate stiu eu iti va reinstala windowsul