| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,am o problema, dar va rog sa nu va radeti de mine.Anul acesta plec la tabara si merg cu prietenii mei.Dar la mine penisul este mic si imi este rusine ca in dus ei se vor rade de mine.Eu nici nu stiu ce sa fac in asa cazuri.Dar daca se vor rade ce sa le zic?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand iti esti rusine cu tine, este mai bine sa stai acasa.

| Felys a răspuns:

Fa dus cu slipii pe tine, daca nu sunt separate dusurile

| DarkBlood32 a răspuns:

Bună stefan xxx laughing Câţi ani ai? big grin Dacă ai 11 ani nu te aştepta la chestii spectaculoase laughing)))))

| DoghyKryss a răspuns:

Zile k e mic si jucaus laughing

| DoghyKryss a răspuns:

Mai bine mic si rau decat mare si blegwinking