| ManolacheIuliana2005 a întrebat:

am o problema. Deci, am trisprezece ani si asta o sa sune ca si cum m-as lauda, dar are legatura cu problema mea. Deci la scoala iau note foarte bune, bursa, bani de la concursuri etc. si o fata, care ia note mai proaste decat mine a inceput sa imi zica tocilara. Le-a mai spus altor doua fete asta si acum si ele imi spun asta. Acum prima fata si una din celelalte doua nu imi prea mai zic, dar una dintre ele inca zice asta si nu prea stiu ce sa fac. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Daria191919 a răspuns:

Spune-le că în timp ce ele stau in pat sau pe telefon tu câștigi niste bani frumoși și rămâi și cu ceva in cap.