| xxxxTipaxxxxBrunetaxxxx a întrebat:

Am o problema grava la scoala! crying Un baiat de la mine din clasa a spus in gura mare ca eu le barfesc pe toate fetele de la mine din clasa uneia din a5a. Nu este deloc adevarat. crying Eu n-am barfit niciodata pe nimeni ce as putea face? crying Dau funda daca vreti sa ma ajutati gasiti si pe mess la id : fata_cu_ochii_caprui14. Dau funda!

2 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Și ce?

| missoriginal a răspuns:

Nu inteleg de ce te afecteaza asa de tare...
Eu mereu daca cineva inventeaza ceva despre mine isi spun foarte calma si cu indiferenta:Tu nu ai alta ocupatie decat sa ma vorbesti? Du-te si vezi-ti de viata ta de nimic si las`o pe a mea in pace k pot sa`mi port si singura de grija! Acum poti sa faci cale intoarsa k deja m`am plictisit la cat de interesant esti! Pa, te pup''
Dar o spun cu intonatie si ii mai trag si o privire indiferenta si rece.
Sper k ti-am fost de folod si fii pe pace k exista probleme mai grave decat asta.
Bafta la scoala``